صفحه اصلی > اخبار > محتوای

ویژگی های محصول نوار نقاله هسته پارچه

- Feb 10, 2018 -

1، این محصول از طرق نورد، تشکیل، فرآیند و سایر فرآیندهای تولید شده از بوم پنبه (CC) یا بوم پنبه درهم آمیخته (VC) ساخته شده است. این شرکت در واقع در:

2، محصول مورد نیاز شرایط مختلف استفاده، می تواند از لبه، لبه باز، نوع نردبان، نردبان جانبی و سایر مشخصات ساختاری مختلف ساخته شود

(1) با مواد هسته: T / C پارچه بافته شده TC-70 نوع، بوم پنبه CC-56 نوع

(2) پهنای باند: 300mm-3000mm

(3) پارچه: 1-12 لایه

(4) پوشش ضخامت پلاستیک: صورت: 1.5-10mm بدون صورت: 0mm-6mm. تسمه نقاله ساخته شده از پارچه فیبر با پوشش لاستیکی ساده و سطح صاف است (شکل 1 هسته یک پارچه لایه ای یا یکپارچه بافته شده از الیاف مانند پنبه، نایلون، پلی استر یا وینیلون است. فیبر پنبه اولین ماده هسته مورد استفاده است ، آسان به اتصال با لاستیک، قدرت مرطوب کمی افزایش یافته است، اما قدرت شکستن پایین است (بیشتر در 56 N / (میلی متر لایه)〕، خوردگی و کپک ضعیف است، استفاده از کاهش. پارچه فیبر نایلون به عنوان هسته مواد از اواخر 1950s و تبدیل شده است به طور گسترده استفاده می شود. قدرت فیبر نایلون تا 700 N / میلی متر (میلی لیتر)، مقاوم در برابر آب، خوردگی و خستگی خم، با این حال، کشش کششی بزرگتر. مقایسه با فیبر نایلون، فیبر پلی استر یک ماده امیدبخش با کشش الاستیک است که تنها نصف آن از فیبر نایلون است. فیبر ویلیون دارای قدرت 200 نانومتر در میلیمتر، طول عمر کششی طولانی تر از فیبر نایلون، اتصال آسان به لاستیک، مقاومت گرمایی خوب، اما شدت مرطوب دولت به b از 10 تا 25 درصد کاهش یافته است، فقط در چین، ژاپن و چند کشور دیگر در استفاده از هسته بافته شده تنها می توان از فیبر استفاده کرد، همچنین دو نوع فایبر گریز یا ترکیبی از ابعاد وجود دارد.

3، نوار نقاله معمولی به طور گسترده ای در مصالح ساختمانی، مواد شیمیایی، زغال سنگ، برق، متالورژی و سایر ادارات استفاده می شود، مناسب برای حمل مواد غیر خورنده غیر خورنده، مواد دانه ای، مواد پودر مانند زغال سنگ، کک، شن و ماسه، سیمان و دیگر مواد (مواد) سست و یا قطعات، انتقال چگالی فله 6.5 ~ 2.5t / m3 انواع دانه ها، دانه، پودر و سایر مواد سست، همچنین می تواند برای حمل و نقل کالا بزرگسالان استفاده می شود.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط

  • نوار نقاله مقاوم در برابر اسید-آلکالنی
  • نوار نقاله کمربند سیم پیچ فولاد
  • تسمه نقاله تسمه نقاله ضد زنگ
  • تسمه نقاله تسمه نقاله ضد چسبندگی
  • کمربند خالی
  • نوار نقاله معدن