صفحه اصلی > دانش > محتوای

تعمیر و نگهداری کمربند نقاله نایلون

- Feb 10, 2018 -


1 تسمه نقاله باید در حین حمل و نگهداری پاک شود و از تماس مستقیم با نور خورشید یا باران و برف جلوگیری شود، از تماس با اسید، قلیایی، روغن، حلال های آلی و سایر مواد جلوگیری شود و باید یک متر از دستگاه گرمایشی باشد.


2، دمای ذخیره سازی باید در فروشگاه بین 18-40 ℃ حفظ شود، رطوبت نسبی باید در 50-80٪ حفظ شود.


3، در طول ذخیره سازی، محصول باید در رول ها قرار داده شود، نباید درهم شل شود، در طی قرار دادن باید به صورت سه ماهه تلنگر شود.


4، انواع مختلف مشخصات لایه لبه نوار نقاله را نباید با هم استفاده شود، اتصال بهترین استفاده از روش چسب است.


5، نوع تسمه نقاله، ساختار، اندازه، لایه باید بر اساس شرایط استفاده انتخاب منطقی باشد.


6، سرعت کمربند نقاله به طور کلی حداکثر تا 2. 5 متر بر ثانیه، اندازه بلوک بزرگ، مواد ساینده بزرگ و استفاده از دستگاه تخلیه بنزین ثابت باید به حداقل ممکن مورد استفاده قرار گیرد.


7، رابطه بین قطر درام غلطک نوار نقاله و لایه نوار نقاله، درام انتقال، جهت درام و حمایت از زاویه زنجیر غلتک باید بر اساس طراحی هواپیما حمل و نقل، انتخاب مناسب است.


8، جهت تغذیه باید در امتداد جهت حرکت نوار، به منظور کاهش اثر مواد زمانی که نوار باید چتر را گرفته، کاهش سقوط مواد از راه دور؛ نوار دریافت بخش باید فاصله بین غلتک و استفاده از نشت غلتکی بافر، مطابق با هیئت مدیره مدرن نرم افزار کوتاه، به طوری که به هیئت مدیره بیش از مواد، خراش کمربند تسمه نقاله.


9، کمربند نقاله باید موارد زیر را در نظر بگیرد: ① اجتناب از غلتک توسط مواد پوشش داده شده، در نتیجه چرخش بی اثر، جلوگیری از نشت در گیره درام و نوار، توجه به روانکاری قسمت فعال ، اما کمربند نقاله روغن نباتی؛ ② اجتناب با بار برای شروع. ③ انحراف نوار اتفاق می افتد، هنگامی که اعمال برای اقدامات برای تصحیح؛ ④ متوجه شد که آسیب محلی زمانی که نوار ساخته شده از تعمیر پنبه، به منظور جلوگیری از گسترش؛


دانش صنعت مربوطه

محصولات مرتبط

  • نوار نقاله مقاوم در برابر روغن
  • نوار نقاله Aramid
  • نوار نقاله نوار نقاله ضد زنگ هوشمند هوشمند
  • تسمه نقاله کمربند فولادی مقاوم در برابر حرارت
  • تسمه نقاله لوله
  • تسمه نقاله مواد شیمیایی و کود