تسمه نقاله مقاوم در برابر حرارت

تسمه نقاله مقاوم در برابر حرارت

بررسی اجمالی با حرارت محیط های کمربند به روند پیری تسریع منجر به سخت شدن و ترک خوردگی سطح لاستیکی قرار می دهد. زیرا گرما می تواند باعث جدایی بین plies این می تواند در آسیب های جدی به لاشه کمربند واقعی نتیجه. ما تیم توسعه کمربند حرارتی...

Product Details

 

بررسی اجمالی

دمای بالای محیط های کمربند به روند پیری تسریع منجر به سخت شدن و ترک خوردگی سطح لاستیکی قرار می دهد. زیرا گرما می تواند باعث جدایی بین plies این می تواند در آسیب های جدی به لاشه کمربند واقعی نتیجه. تیم ما قادر به توسعه کمربند مقاومت در برابر حرارت در سطح مختلف دما و وضعیت جدی است.

 

استفاده 

Shengrun مقاوم به حرارت کمربند با موفقیت های بزرگ استفاده می شود عبارتند از: صنعت سیمان کارخانه بازیافت و صنایع فولاد و ریخته گری و صنایع شیمیایی.

 

ویژگی

تسمه نقاله مقاوم در برابر حرارت طیف وسیعی از ترکیبات ویژه لاستیک است که به طور خاص مهندسی شده کاهش قدرت از دست دادن گرما پیری در حال اجرا و نتیجه آن زندگی کاری را گسترش دهد. علاوه بر این، پوشش ما طراحی خواهد شد همچنین ویژگی مقاوم در برابر درجه حرارت بالا لاستیک افزایش و کاهش از دست دادن گرما پیری.

نمرات چهار درجه حرارت تجربی

  

T1 ≤ 100 درجه سانتی گراد T2 ≤ 125 ° C

 

T3≤ T4≤ 150 ° C 175 درجه سانتی گراد


Hot Tags: تسمه نقاله مقاوم در برابر حرارت، چین تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه علامت های تجاری عمده فروشی فروش, قیمت

پرس و جو

محصولات مرتبط