صفحه اصلی > دربارهی ما

شاندونگ Shengrun لاستیک کمربند شرکت با مسئولیت محدود

شاندونگ Shengrun لاستیک شرکت با مسئولیت محدود در Shidao صنعتی منطقه از Rongcheng شهر، استان شاندونگ، چین واقع شده است. ما نزدیک رودخانه زرد انتهای شرقی شبه جزیره شاندونگ هستیم. شرکت ما عمدتا سری از نوار نقاله معمولی، کمربند نقاله مقاوم در برابر حرارت، نوار نقاله عقب انداز شعله، نوار نقاله قرقره جانبی، تسمه نقاله تسمه فولادی و کمربند بی پایان و همچنین هیئت مدیره لاستیک تولید می کند. محصولات ما به صنایع مختلف مانند معدن، زغال سنگ، بنادر، متالورژی، سیمان، مواد غذایی و نوشیدنی، حمل و نقل و بارگیری مواد اعمال می شود.

شرکت ما با مشتاقانه توجه به ارائه تجهیزات پیشرفته و یادگیری تکنولوژی نوآورانه را به خود جلب می کند. ما همیشه اولویت را در تحقیقات و توسعه فن آوری سرمایه گذاری می کنیم. ما یک آزمایشگاه مواد لاستیکی تخصصی داریم که در آن برای آزمایش مواد، آزمایش نسخه، مخلوط تصفیه از رب ها و آزمایش محصولات تمام شده استفاده می شود. هدف این است که اطمینان حاصل کنیم که هر کمربند تسمه نقاله ما به طور دقیق عمل می کند همانطور که تضمین شده است.

شرکت ما همیشه تلاش می کند تا ایمنی تسمه نقاله را برای دیدار و فراتر از استانداردهای ملی و رضایت مشتریان با محصولات ما تضمین کند. علاوه بر این، ما نیز تسمه نقاله را بر اساس الزامات مشتریان به عنوان جهانی ISO، DIN آلمان، JIS ژاپنی و RSA آمریکا تولید می کنیم.

شرکت ما معتقد است که کیفیت محصولات به عنوان عامل اصلی برای برنده شدن در بازار و انتظارات مشتریان است. ما سعی می کنیم تحقیق و توسعه را با کیفیت و اعتبار عالی تولید کنیم. به عنوان انتظارات و رضایت ملاقات، اعتماد و اعتقادات را از مشتریان ملی، مشتریان خارجی و دولت ایجاد می کنیم.

مدیر عامل شرکت Shandong Shengrun Rubber Co.، Ltd هنگ Shengquan، همراه با تمام کارکنان، از مشتریان محلی و جهانی و دوستان از همه زمینه های صنعت به بازدید و همکاری برای فرصت های بزرگ استقبال می کند.